موفقیت

رسیدن به مرحله موفقیت

موفقیت با تغییر عادت‌های تدریجی به دست می‌آید

آغاز جهش در زندگی، درآمد و موفقیت شما را باعث می شود.

   دوستان خوبم موفقیت در راستای اثر مرکب حاصل می‌شود، مفهومی که می‌آموزید و یا راهبردی که در پیش می‌گیرید مهم نیست.

دارن هاردی مرد موفقیت می گوید:

   همیشه و بر همه‌کس پیروز شوید، عادت‌ها و رفتارهایی که جلو پیشرفتتان را می‌گیرد دور بیندازید، پیش‌نیازهای رسیدن به موفقیت را در خود ایجاد کنید، سد درونی خود را شکسته و برای انجام کارهایی که مطابق میلتان نیست مهیا شوید، انگیزه و رغبتی پایدار در خود به وجود بیاورید، نیروی گریز را به دست آورید نیروی که با داشتن آن غیرقابل توقف می‌شوید.

   دوستان امروزه دیگر راهکارهای رسیدن به موفقیت یک رمز و راز نیست بلکه چنان ساده هستند که به راحتی از آن می گذریم. اما به یاد داشته باشید تا هنگامی‌که راهبردهای موفقیت را به کار نگیرید زندگی‌تان تغییری نخواهد کرد.

راه‌حل رسیدن به موفقیت در تصمیم‌های خودتان نهفته است.

   به یاد داشته باشید که موفقیت هیچ‌گاه در سه شماره به دست نمی‌آید. اصول واقعی موفقیت پر زرق و برق نیست، بلکه اصول موفقیت ساده و عمیق است.

امتحان کنید!

   می توانید با به کار بستن اصولی به نام  اثر مرکب و تمرکز روی آن‌ها نتایج دلخواه خود را بدست آورید. اثر مرکب فرآیندی است که شما را به قله‌های موفقیت می رساند.

   جیم ران می‌گویید:

   حقیقت، یک‌چیز گران‌بهای قدیمی است که هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند به یک نسخه‌ی جدید دست پیدا کرده است، مثل عتیقه‌جات قدیمی که هرگز در باور کسی نخواهد گنجید اگر بشنود یک عتیقه تازه ساخته‌شده!!! برای رسیدن به موفقیت هم اصول جدیدی وجود ندارد.

سخن آخر:

   شما در مسیر موفقیت به‌غیراز اطلاعات، به یک برنامه عملی و کارآمد احتیاج دارید. حالا زمان آن رسیده که عادت‌های جدیدی در خودتان خلق کنید تا به‌وسیله آن‌ها پلی به‌سوی موفقیت بسازید. به همین آسانی به موفقیت می‌رسید.

سریع‌ترین راه رسیدن به موفقیت این است که به دیگران کمک کنید، تا موفق شوند!

ادامه دارد…

هر روز بهترین خودمان باشیم

سمیرا براهوئی

 

 

 

درباره نویسنده

سلام سمیرا براهوئی هستم. هدفم از سایت فن بیان خوب ارائه مطالبی است که باعث بشه با داشتن فن بیانی خوب و شناخت همدیگر، پرقدرت و موثر در جامعه ظاهر شویم و بتوانیم در این عصر ارتباطات، بهترین روابط را در محل کار، زندگی و جامعه برقرار کنیم. هر روز بهترین خود باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *