رهبر موفق

موفقیت

رهبرانی که خود رهبر خویش‌اند،

می‌دانند که برای انجام کار موردنظر به تیمی حمایتگر نیاز دارند.

 

پنج اصل مهم خویش رهبری

 • مسئولیت 100% خود را بر عهده بگیرید.

 • استقلال مالی پیدا کنید.

 • سلامتی مهم‌تر از همه‌چیز است.

 • به دنیای خود نظم دهید.

 • به برنامه خود متعهد باشید.

رهبری کردن

 مسئولیت صد درصد

   سلام دوست من اگر تابه‌حال به زندگی و اهداف دلخواه خود نرسیده‌اید، خودتان مقصر هستید. هر چه زودتر مسئولیت این حقیقت را بپذیرید، زودتر پیشرفت می‌کنید، سخت نیست. درحالی‌که افراد عادی وقت خود را صرف مقصر شمردن دیگران و گله و شکایت می‌کنند، افراد موفق مشغول خلق نتایج و شرایط دلخواه برای زندگی‌شان هستند.

   هال، یکی از سخنران‌های مهم، می‌گوید: وقتی مسئولیت 100% زندگی را بر عهده می‌گیرید قدرت دارید تمام زندگی را تغییر دهید. مهم شما هستید که متعهدانه وضعیت را بهتر می‌کنید. واقعیت این است که گذشته را نمی‌توانید تغییر دهید، اما خبر خوش این‌که همه‌چیز آینده را می‌توانید تغییر دهید.

قبول مسئولیت

   استقلال مالی

   با قبول مسئولیت، انرژی زیادی می‌گیرید و می‌توانید از پس‌اندازهای خود برای ایجاد ثروت بیشتر استفاده کنید، زیرا برای سرمایه‌گذاری روی فرصت‌های جدید پول خواهید داشت. یادگیری نحوه استفاده از درآمد نیز نیمی از مبارزه است. حفظ آن پول از طریق پس‌انداز و سرمایه‌گذاری عاقلانه قسمت دوم معماست. این مسیر با سه‌گام آغاز می‌شود:

 • 10% از درآمد خود را کنار بگذارید و آن را سرمایه‌گذاری کنید.

 • 10% دیگر از درآمد خود را بردارید و آن را ببخشید.

 • مدام درزمینه به خود آموزش دهید.

   سلامتی

   علاوه بر این برای این که بتوانید از انرژی و درآمد خود استفاده کنید باید سلامت باشید. پس سلامتی مهم‌تر از همه‌چیز است.

 از سه تمرین با عملکرد عالی برای تضمین سلامت می‌توانید استفاده کنید:

 • خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سالم مصرف کنید تا برنده شوید. نوشیدن آب زیاد خوب است، خوردن میوه‌ها و سبزی‌های تازه بسیار عالی است.

 • به‌اندازه کافی بخوابید.

 • ورزش کنید تا برنده شوید.

سلامت باش

نظم دنیا

 • دنیا را خاموش‌کنید. تلفن را در وضعیت بی‌صدا قرار دهید و مطابق برنامه‌ریزی به آن‌ها پاسخ دهید.

 • به مسافرت بروید. تمام موارد سفر را از قبل آماده کنید.

 • طرح عملی را آماده کنید. شما باید طرح اقدام از قبل تعیین‌شده‌ای برای فعالیت‌هایی که شمارا به اهدافتان می‌رسانند، داشته باشید و همه فعالیت‌هایی که شمارا به هدفتان می‌رسانند، داشته باشید و همه فعالیت‌ها را برنامه زمانی روزانه قرار دهید و مطابق با آن زندگی و اقدام کنید.خاموشی موبایل

   متعهد باش!

   هر نتیجه‌ای که می‌خواهید از اصلاح و بهبود توسعه اندازه کارهای خود بگیرید، را تعیین کنید و مدتی طولانی به آن متعهد شوید، سپس نتایج خودشان را به وجود می‌آیند. باید برنامه روزانه داشته باشید و مدام طبق آن عمل کنید، هرروز و به مدت طولانی. هیچ استثنا یا جایگزینی برای تعهد به فرایند شما وجود ندارد.

   برای اینکه به یکی از مهم‌ترین ابزار پیشرفت و موفقیت در کار و زندگی تبدیل شوید، خویش انضباطی یعنی واداشتن خود به انجام کارهای که در بلندمدت نتیجه می‌دهد داشته باشید. در بسیاری از موارد خویش انضباطی به معنای مقاومت در برابر وسوسه های کوتاه‌مدت است. روابط شمارا بهبود می‌دهد و به شما کمک می‌کند صبور و بردبار باشید و موفقیت کسب کنید.

انجام تهعد

   انرژی انسان‌ها همیشه در نوسان است. راز افزایش انرژی، هماهنگ نمودن چرخه‌های انرژی خود با چرخه‌ کاری یتان است. به حد کافی استراحت کنید، زمانی صرف شارژ دوباره و تجدیدقوای خود کنید و به کسب آرامش و شادی درونی بپردازید. این یعنی مهندسی عالی زندگی و به حداکثر رساندن انرژی جسمانی، ذهنی، احساسی و هیجانی.

♥هر رزو بهترین خود باشیم♥

سمیرا براهوئی

درباره نویسنده

سلام سمیرا براهوئی هستم. هدفم از سایت فن بیان خوب ارائه مطالبی است که باعث بشه با داشتن فن بیانی خوب و شناخت همدیگر، پرقدرت و موثر در جامعه ظاهر شویم و بتوانیم در این عصر ارتباطات، بهترین روابط را در محل کار، زندگی و جامعه برقرار کنیم. هر روز بهترین خود باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *