عادت نه گفتن

قدرت نه گفتن

عادت به نه گفتن

   برای پیشرفت خود و کسب و کارتان نیازمند تکامل هستید.  در پی این مسیر عادت کنید نه بگویید! نه گفتن را یاد بگیرید و شروع کنید. حتی به بهترین ایده‌هایتان. از قدرت نه گفتن برای درک اولویت‌های کار خود استفاده کنید. از نه گفتن به ندرت پشیمان می‌شود. باور نداشته باشید همیشه حق با مشتری است. شما بهترین کیفیت را ارائه دهید، مشتری راضی جذب خواهد شد. البته برای نه گفتن شتاب نکنید.  فقط صادق باشید و نقطه نظرات خود را ارائه دهید مشتری درک خواهد کرد. اگر به محصولاتتان عشق بورزید دیگران هم آن را دوست خواهند داشت.

قدرت نه گفتن

تغییر

   کسب‌وکار و نیاز مشتریان شما نیز روزبه‌روز در حال تغییر است، پس شما هم تلاش کنید همراهشان محصولاتی تولید کنید که اساسی و خوب باشند. هرچند که نیازهای کوچک، اساسی و ساده همیشه ثابت هستند. عرضه به مشتریانی که دقیقاً این نیازها را دارند هم دائمی است. افراد و موقعیت‌ها تغییر می‌کنند. شما نمی‌توانید برای همه تمام و کمال باشید. محصولات باید در خور و متناسب طیفی گسترده از مشتری‌ها باشند، نه برای یک مشتری خاص با نیازهای متغیر. در این صورت است که به موفقیت خواهید رسید.

در همه حال باید به تکامل فکر کرد

یادداشت کنید   

   برای این منظور وقتی چندین ایده به ذهنتان می‌رسد بگذارید هیجان جدیدترین ایده‌های بزرگ و جذاب شما مدتی فروکش کند. آن‌ها را یادداشت کنید سپس با ذهنی آرام آن‌ها را ارزیابی کنید. وقتی تصمیم گرفتید، محصولی تولید کنید که افراد با آن زندگی کنند نه فقط کار. در این صورت آن‌ها هرلحظه علاقه‌شان بیشتر و بیشتر می‌شود و آن را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

فراموش نکنید!  

   پس کمی از جذابیت درون فروشگاهی آن بکاهید. فراموش نکنید که نمی‌توانید یک تجربه بد را با تبلیغات یا بازاریابی خوب بپوشانید.

نه بگویید   

   نه بگویید به هر آنچه که شما را از هدفتان باز می دارد. نه بگویید به هر کسی که شما را از موفقیت باز می دارد. نه بگویید به چیزی که باعث عدم شادی شما می شود. نه بگویید به هر چیزی که باعث می شود شما به آنچه که خواسته قلبی تان است نرسید. 

♥هر روز بهنرین خود باشیم♥

سمیرا براهوئی

درباره نویسنده

سلام سمیرا براهوئی هستم. هدفم از سایت فن بیان خوب ارائه مطالبی است که باعث بشه با داشتن فن بیانی خوب و شناخت همدیگر، پرقدرت و موثر در جامعه ظاهر شویم و بتوانیم در این عصر ارتباطات، بهترین روابط را در محل کار، زندگی و جامعه برقرار کنیم. هر روز بهترین خود باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *