خوب دشمن عالی

تلاش برای آیتده

   خوب ماندن، سد راه تعالی

سلام دوست من در مقاله های گذشته راجع به سخنرانی، ارتباط موثر، شخصیت شناسی و… مطالبی را با شما درمیان گذاشتم. اما در همه نکاتی که ما می آموزیم باید این نکته را به یاد داشته باشیم که هیچ چیز در حالت سکون باقی نمی ماند و روز به روز در حال پیشرفت است. پس اگر در رشته ای مشغول به فعالیت هستید و در آن به مهارتی رسیده اید، از تلاش بیشتر دست نکشید و در هر لحظه ای شروع به آموختن بیشتر کنید زیرا خوب دشمن عالی است.

خوب ماندن، سد راه تعالی است.

محیط امن

   بعضی از افرادی که در اطراف ما هستند شاید دارای این طرز تفکر باشند، وقتی به یک جایگاهی رسیدن و امنیت پیدا کردند نباید از این محیط خارج شوند. اما افرادی که دیدگاه و نگرش بزرگی دارند و به آینده دورتر می‌اندیشند، همیشه به آنچه هستند و به آن چه انجام می‌دهند قانع نیستند و در ذهن و عمل به آینده عالی فکر می‌کنند. این افراد اگر هم در مسیر لغزش دچار شکست شوند باز به هدف عالی خود فکر می‌کنند و این باعث دوباره روبه‌راه شدن و شروع مجدد می‌شود.

محیط امن

دستاورد عالی

  با به دست آوردن دستاوردهای خوب می‌توان در طول مسیر به دستاوردهای عالی رسید. استفاده از فن آوری نیز می‌تواند تحول را تسریع تر کند. اما نباید وجود افراد منضبط با افکار منضبط و عملکرد منضبط چرخه رشد و پیشرفت را به وجود می‌آورند نادیده گرفت. در هر کار و فعالیت استفاده از افراد شایسته، مناسب و متواضع بااراده حرفه‌ای مهم‌ترین دارایی هر کسب‌وکار محسوب می‌شوند. یادمان باشد نتایج عالی یک شبه به دست نمی‌آید.

رسیدن به مرحله موفقیت

کسب دستاوردهای بزرگ + مفاهیم ماندگاری = یک شرکت عظیم و ماندگار

 

هر روز بهترین خود باشید ♥

     سمیرا براهوئی

درباره نویسنده

سلام سمیرا براهوئی هستم. هدفم از سایت فن بیان خوب ارائه مطالبی است که باعث بشه با داشتن فن بیانی خوب و شناخت همدیگر، پرقدرت و موثر در جامعه ظاهر شویم و بتوانیم در این عصر ارتباطات، بهترین روابط را در محل کار، زندگی و جامعه برقرار کنیم. هر روز بهترین خود باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *