جملات مثبت

   تمرین 2 برای داشتن و ساختن یک زندگی موفق بیان کردن جملات مثبت، موثر و واقعی است. دوست من به یاد بسپار که جملاتی که بر زبان می آوری چه مثبت و چه منفی هر کدام را باور داشته باشی همان را بدست می آوری و آن را در زندگی خود مشاهده خواهی کرد.

یکی از افراد موفق می گوید ماموریت ما در بهبود کیفیت زندگی است. پس چرا اگر قراره اتفاقی بیافته بهترینش نیافته

4 گام تا خلق جملات تأکیدی مثبت برای یک زندگی موفق

  • نتیجه فوق‌العاده‌ای که به آن متعهد هستید و دلیل آن. با نوشتن نتیجه‌ای خاص و فوق‌العاده، نتیجه‌ای که شما آماده و متعهد به ایجاد آن هستید.

اقدامک: شروع کنید. سپس تعهد خود را با ذکر دلیل و فواید رسیدن به آن تقویت کنید و بنویسید.

  • اقدامات لازمی که به آن متعهد هستید و زمان آن‌ها.

اقدامک: عمل، فعالیت یا عادتی را مشخص کنید که لازم است برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود آن را انجام دهید و به‌طور واضح بگویید چه زمانی اقدام لازم را انجام خواهید داد.

  • هرروز صبح جملات تأکیدی خود را با صدای بلند و بااحساس بخوانید. برای مؤثر بودن عبارات تأکیدی باید هیجانات خود را هنگام خواندن آن‌ها دخالت دهید.

اقدامک: هرروز صبح زمانی را برای خواندن عبارات تأکیدی برنامه‌ریزی کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه‌ریزی کنید و متعهد شوید.

  • مدام عبارت تأکیدی جدید بنویسید و آن را تغییر دهید. همان‌طور که به رشد و پیشرفت و تکامل خود ادامه می‌دهید، باید عبارات تأکیدی خود را نیز تغییر دهید.

کلمات مثبت

بهترین را بخواه تا اتفاق بیافتد…

♥هر روز بهترین خود باشیم♥

سمیرا براهوئی

ادامه دارد…

درباره نویسنده

سلام سمیرا براهوئی هستم. هدفم از سایت فن بیان خوب ارائه مطالبی است که باعث بشه با داشتن فن بیانی خوب و شناخت همدیگر، پرقدرت و موثر در جامعه ظاهر شویم و بتوانیم در این عصر ارتباطات، بهترین روابط را در محل کار، زندگی و جامعه برقرار کنیم. هر روز بهترین خود باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *