تمرینات جادویی

برای پیشرفت سریع تجارت و زندگیتان، ابتدا باید خودتان پیشرفت کنید.

   دوستان من آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا برنامه صبحگاهی این‌قدر مهم است؟ چرا برنامه شبانه و بعدازظهر این‌قدر اهمیت ندارد؟

   خیلی ساده است، شما با کنترل صبح خود آن روز خود را تحت کنترل می گیرید و هنگامی که شب از راه می‌رسد نگرش و انرژی شما تحت تأثیرات اتفاقات روز بوده است. پس با کنترل روز خود و انجام کارهای مهم صبح، شما می توانید انرژی و نگرش خودتان را تحت کنترل درآورید و همین سبب می‌شود نتایجی که به دست می آورید در کنترل و اختیار شما باشد.

همه‌چیز از صبح آغاز می‌شود

   برای رسیدن به هر موفقیت واقعی باید بر وضعیت درون و بیرون خود مسلط شوید. همه‌چیز از صبح آغاز می‌شود. وقتی صبح را با خوبی و خوشی شروع کنید، بر روز خود مسلط می‌شوید و وقتی کنترل آن روز را داشته باشید، می توانید صاحب زندگی خودشوید.

فقط باید هرروز صبح زندگی‌تان را کنترل کنید! 

هرروز را باهدف، نظم و برنامه‌ریزی آغاز کنید

   دوست من چگونگی آغاز هرروز صبح، ذهنیت شما و نحوه ادامه روز شمارا تعین می‌کند. هرروز را باهدف، نظم و برنامه‌ریزی برای پیشرفت آغاز کنید تا شادی و موفقیت آن روز شما تضمین شود. صبح با شنیدن ساعت بیدارباش، فکر کنید اولین هدیه زندگی را به شما می‌دهند. این هدیه زمان است که با آن به فردی تبدیل می‌شوید که لازم است به همه اهداف و آرزوهایش برسد، درحالی‌که هنوز بقیه مردم دنیا خوابند.

 کلید رسیدن به همه موارد در صبح است

ذهنیتی که با آن صبح را آغاز می‌کنید، مهم‌تر از زمان آغاز روز است. زود بیدار شدن چند مزیت کلیدی دارد:

  • بازده کاری شما در صبح بیشتر است.

  • می توانید مشکلات را پیش‌بینی کرده و از آن‌ها عبور می‌کنید.

  • برنامه‌ریزی در هنگام صبح مثبت است.

این نکته را باور کنید: سخت‌ترین قسمت یک ساعت زودتر بیدار شدن در پنج دقیقه اول است.

تغییر امکان‌پذیر است.

   سحرخیزی ذاتی نیست، باید این عادت را در خودتان پرورش دهید. می‌توانید خیلی ساده صبح خودتان را شروع کنید و برای این کار لازم نیست اراده یک قهرمان را داشته باشید. وقتی سحرخیزی به هویت شما تبدیل شود، عاشق صبح‌ها می‌شوید.                                                                                                                                

صبح باانگیزه قوی بیدار شوید.

هر رزو بهترین خود باشیم

سمیرا براهوئی

ادامه دارد…

منبع نوشته:کتاب صبح جادویی برای نتورک ها

درباره نویسنده

سلام سمیرا براهوئی هستم. هدفم از سایت فن بیان خوب ارائه مطالبی است که باعث بشه با داشتن فن بیانی خوب و شناخت همدیگر، پرقدرت و موثر در جامعه ظاهر شویم و بتوانیم در این عصر ارتباطات، بهترین روابط را در محل کار، زندگی و جامعه برقرار کنیم. هر روز بهترین خود باشیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *